Hearing Aid Centre​

Oba Alanya

ALMED Hearing Aid Centre in Oba Alanya

Established in 1995, ALMED Hearing Aid Centre Oba Alanya has been a pioneering force in the realm of auditory wellness. Founded and managed by the visionary Birol Topçuoğlu, our center has become synonymous with excellence in hearing care.

Address

Oba Mah. Yüzbaşıoğlu Sk. No:17/1 07400 Alanya/Antalya (ALKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi Karşısı)

Hours

Phone

0242 538 70 80

Audiologist in Oba Alanya

At ALMED Oba Alanya, we prioritize your unique needs. From comprehensive assessments to expert fittings, we tailor our services to ensure that each individual's journey to better hearing is both comfortable and effective.

Almed alanya işitme cihazları oba şube odyolog görkem feyza çay
Gorkem Feyza Cay

Audiologists

vuralvural
14:16 24 Nov 23
İlgi alakakalarından çok memnun olduk teşekkürler
Fatma TülüFatma Tülü
11:32 23 Nov 23
Çok tesekur ederim ilginizden dolayı çok memnun kaldım
amin gharehgozliamin gharehgozli
08:55 23 Nov 23
Sayın Görkem Hanımİşitme cihazımı satın alma sürecim boyunca gösterdiğiniz olağanüstü rehberlik ve özen için içten şükranlarımı sunmak istedim. En iyi danışmanlığı sağlama konusundaki şefkatiniz ve sabrınız gerçekten dikkate değerdi. Satın alma işleminden sonra bile işitme durumumla ilgili özenli ve düşünceli takibiniz kararlılığınızı gösterdi. İşitme cihazımı titizlikle ayarlama konusundaki teknik uzmanlığınızı gerçekten takdir ediyorum. Profesyonelliğiniz ve gerçek ilginiz deneyimimde önemli bir fark yarattı.Olağanüstü desteğiniz için çok teşekkür ederiz.
Ayten GüçAyten Güç
13:56 22 Nov 23
Görkem Feyza Hanım oldukça ilgili ve güleryüzlü bir Odyolog. İyiki de tanışmışız kendisiyle hastalarıyla yakından ilgileniyor. ofisi temiz, ferah ve kaliteli cihazlar sunuyor. ihtiyacı olan herkese öneriyorum.
Zümrüt DurduZümrüt Durdu
10:16 16 Nov 23
Şarjlı cihazlar kullanıyorum memnunum Görkem hanıma teşekkür ediyorum
Ekrem KayaEkrem Kaya
05:12 08 Sep 22
odyolog görkem hanım ve bu işletme gercekten çok iyiler,babam çok rahatladı .Teşekkurler ALMED
osman malatosman malat
10:57 29 Nov 21
10 yildiz olsa onu verirdim o kadar memnunum ki anlatamam 50 yildir bosuna gec kalmisim dunyanin seslerine herkeze tavsiye ederim
Şura KırcalıŞura Kırcalı
14:07 19 Nov 20
Görkem Feyza Hanım oldukça ilgili ve güleryüzlü bir Odyolog. İşinin ehli ve hastalarıyla yakından ilgileniyor. Bunların yanısıra ofisi temiz, ferah ve kaliteli cihazlar sunuyor. Bu sebeple ihtiyacı olan herkese öneriyorum.
Aybala PekerAybala Peker
11:44 19 Nov 20
Odyolog Görkem hanım çok ilgili, işini güler yüzle ve özenerek yapıyor. Merkez temiz ve sterildi. Siemens cihazları kullanıyorlar, tavsiye ediyorum.
js_loader
Scroll to Top