Hearing Aid Centre

Alanya Center

ALMED Hearing Aid Centre in Alanya Center

Established in 1995, ALMED Hearing Aid Centre Alanya Center has been a pioneering force in the realm of auditory wellness. Founded and managed by the visionary Birol Topçuoğlu, our center has become synonymous with excellence in hearing care.

Address

Şekerhane Mah. Şevket Tokuş Cad. 25 Metrelik Yol Besimağa Sok. Görgülü Apt. K:1, Alanya, Antalya (Yaşam Hastanesi Karşısı)

Hours

Phone

0242 511 66 13

Audiologist in Alanya Center​

At ALMED Alanya Center, we prioritize your unique needs. From comprehensive assessments to expert fittings, we tailor our services to ensure that each individual's journey to better hearing is both comfortable and effective.

Odyolog Birol Topçuoğlu
Birol Topcuoglu

Founder and Manager

CemCem
14:33 23 Nov 23
Amcamın yıllardan beri sorun olan işitme kaybını 1 cihazla çözüme kavuşturan Birol bey'e çok teşekkür ediyorum.İyiki varsınız
Senay OzdemirSenay Ozdemir
07:03 23 Nov 23
Yıllardır Almed ten kulaklık alıyor ve kontrol yaptırıyorum.Kayınalidemde burdan kulaklık almıştıÇok memnun kaldı.Birol beyin güler yüzü ve yardımcı olmasından çok memnunuz Bütün çalışanlarına çok teşekkür ederiz.
Ergun SonerErgun Soner
18:21 11 Sep 23
Cevdet AteşCevdet Ateş
13:56 19 Mar 23
Kulak problemi olan herkese bu doktoru tavsiye ediyorum.
Aynur BozkurtAynur Bozkurt
07:07 01 Dec 21
Çok memnunum görkem hanım çok iyi biri iyiki tanımışım ilgisi alakası çok güzel aldığımız cihazdanda çok memnunuz kızım önceki cihaza göre daha iyi duyuyor ve anlıyor okuldaki derslere katılımındada yüzde yüz değişti sınavlarındada iyi sonuçlar alıyoruz ben çok teşekkür ederim özellikle görkem hanıma ne zaman varsak özel olarak ilgileniyor almed ailesine çok teşekkür ediyorum
Emin TANEmin TAN
14:16 16 Jun 20
👍
Ahmet ÖzyalçınAhmet Özyalçın
13:37 13 Feb 20
Çok memnunum güleryüzlü ve çözüm odaklı ilgilerine teşekkür ederim herkese tavsiye ederim.
Hasan AhlatciHasan Ahlatci
07:53 08 Feb 17
Vermiş olduğunuz bilgiler ve yönlendirmeleriniz sayesinde artık çok daha mutluyuz. Çok teşekkürler.
Hande OHande O
23:52 03 Jan 17
Anatlya subenizden cok ama cok memnun kaldik. Bilal bey bize cok yardimci oldu! We were very happy with our experience at the Antalya location. Bilal was super helpful!
js_loader
Scroll to Top